Foto: Andrea Piacquadio · Pexels
Betrake AB
Webbyråer i Bollnäs
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-07-30, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2016
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 2,7 mnkr
- 769 227 kr
- 457 960 kr
- 564 591 kr
- 880 557 kr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2,7 mnkr | 769 227 kr | 770 592 kr | 457 960 kr | 81,5 % | 1 | Ladda ner |
| 2024 | 2,6 mnkr | 759 365 kr | 761 461 kr | 686 531 kr | 85,5 % | 1 | Ladda ner |
| 2023 | 4,9 mnkr | −227 895 kr | −246 138 kr | 85 862 kr | 87,1 % | 1 | Ladda ner |
| 2022 | 15,8 mnkr | 361 823 kr | 356 201 kr | 356 201 kr | 74,8 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 51,4 mnkr | −963 347 kr | −964 573 kr | −964 573 kr | 51,1 % | 1 | Ladda ner |
Omdömen
Bli först med att betygsätta Betrake AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Betrake AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
9 publicerade bokslut
11,9 2020 51,4 2021 15,8 2022 4,9 2023 2,6 2024 2,7 2025 Senast kontrollerad av Webbyråkollen
Bollnäs
Fler webbyråer i Bollnäs
Visa alla 8 i Bollnäs →Bollnäs i siffror
- 26 018
- 8,7 per 1 000 inv.
- 14 267 kr/kvm
- 7,2 %
- 26,2 per 1 000 inv.
