Foto: ready made · Pexels
Clear Q AB
Webbyråer i Arlöv
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-10-31, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2020
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 5,7 mnkr
- −302 219 kr
- −307 275 kr
- 439 183 kr
- 2,6 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5,7 mnkr | −302 219 kr | −307 275 kr | −307 275 kr | 17 % | 10 | Ladda ner |
| 2024 | 7,3 mnkr | 795 759 kr | 786 727 kr | 616 901 kr | 35 % | 5 | Ladda ner |
| 2023 | 4,4 mnkr | 484 716 kr | 481 913 kr | 376 701 kr | 45 % | 5 | Ladda ner |
| 2022 | 1,6 mnkr | 476 260 kr | 473 193 kr | 373 984 kr | 47 % | 1 | Ladda ner |
| 2021 | 1,9 mnkr | 894 340 kr | 893 037 kr | 701 373 kr | 53 % | 1 | Ladda ner |
Det här gör byrån
- Hemsidor
Omdömen
Bli först med att betygsätta Clear Q AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Vad företaget erbjuder
- Tekniker
- next.jsreact
- Tjänster
- ux
Om Clear Q AB
Företaget i tid
Registrerat hos Bolagsverket
5 publicerade bokslut
1,9 2021 1,6 2022 4,4 2023 7,3 2024 5,7 2025 Senast kontrollerad av Webbyråkollen
Öppettider och kanaler
Burlöv
Fler webbyråer i Burlöv
Burlöv i siffror
- 20 444
- 12 per 1 000 inv.
- 33 771 kr/kvm
- 8,7 %
- 22,9 per 1 000 inv.
