Foto: Lisa Fotios · Pexels
Impleo IT Solutions AB
Webbyråer i Motala
Profilen är sammanställd ur offentliga källor, uppdaterad 2026-10-15, och är inte företagets egen sida. Rätta en uppgift
Registrerat hos Bolagsverket Aktiebolag Sedan 2010
Inga omdömen än
Ekonomisk utveckling
- 9,2 mnkr
- 456 733 kr
- 290 229 kr
- 1,9 mnkr
- 4,1 mnkr
| Räkenskapsår | Omsättning | Rörelseresultat | Efter finansnetto | Årets resultat | Soliditet | Anställda | Årsredovisning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9,2 mnkr | 456 733 kr | 484 483 kr | 290 229 kr | 56,2 % | 5 | Ladda ner |
| 2024 | 8,1 mnkr | 329 497 kr | 342 980 kr | 240 553 kr | 47,9 % | 5 | Ladda ner |
| 2023 | 7,8 mnkr | 523 601 kr | 523 551 kr | 407 641 kr | 60,2 % | 5 | Ladda ner |
| 2022 | 7,4 mnkr | — | 745 000 kr | — | 53,8 % | — | |
| 2021 | 6,8 mnkr | — | 352 000 kr | — | 41,7 % | — |
Det här gör byrån
- Appar
Omdömen
Bli först med att betygsätta Impleo IT Solutions AB
Vill du ha offerter?
Beskriv vad du behöver, så hör företag som arbetar med det av sig. Du binder dig inte till något.
Om Impleo IT Solutions AB
Företaget i tid
Grundat, enligt egen uppgift
Registrerat hos Bolagsverket
6 publicerade bokslut
6,8 2020 6,8 2021 7,4 2022 7,8 2023 8,1 2024 9,2 2025 Senast kontrollerad av Webbyråkollen
Motala
Fler webbyråer i Motala
Visa alla 12 i Motala →Motala i siffror
- 43 131
- 7,7 per 1 000 inv.
- 20 815 kr/kvm
- 6 %
- 30 per 1 000 inv.
